Nuomos sąlygos

Keleivių vežimas iš/į oro uostus! Mes pasirūpinsime Jūsų (ar Jūsų svečių) pasitikimu (ar nuvežimu) oro uoste ir parvešime norimu adresu. Savo klientus paimame iš namų, darbovietės ar kitos keleiviui patogios vietos.

Minimalus nuomos terminas – 1 para (24 valandos), maksimalus neribojamas.
Reikalingi dokumentai – pasas arba tapatybės kortelė ir vairuotojo pažymėjimas. Jei automobilį nuomojasi įmonė, būtina pateikti įmonės registracijos pažymėjimą ir įmonės vadovo pasirašytą įgaliojimą sudaryti automobilio nuomos sutartį.
Atsiskaitymas – Už automobilio nuomą galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba pavedimu. Nuomininkui prieš pasiimant automobilį sumokamas visas automobilio nuomos mokestis bei užstatas už automobilį. Užstato suma yra 50€.
Automobilio perdavimas – Automobilio perdavimas – priėmimas įforminamas automobilio nuomos sutartimi bei perdavimo – priėmimo aktu. Automobilis nuomininkui perduodamas su pilnu kuro baku ir turi būti grąžinamas su pilnu kuro baku. Automobilis perduodamas švarus ir pilnai sutvarkytas, toks pats turi būti ir grąžintas. Nuomininkui pageidaujant, automobilis gali būti grąžintas neplautas ir netvarkytas. Tokiu atveju prie nuomos kainos bus priskaičiuotas 10€. Automobilio plovimo mokestis.
Automobilio grąžinimas – Automobilis grąžinamas Nuomotojo ir Nuomininko sutartu laiku ir vietoje. Automobilio grąžinimas įforminamas Nuomotojo ir Nuomininko pasirašytu aktu, kuriame surašomi automobilio apžiūros metu nustatyti defektai ir trūkumai (jei tokie yra).
Už automobilio apgadinimą (įlaužtą, sulaužytą, įbrėžtą, įšdaužtą ar kitaip apgadintą), už sukeltą avariją, kai nuomininkas yra įvykio kaltininkas, kai automobilį sugadina (apgadina) tretieji asmenys arba, kai automobilio sugadinimo kaltininkas nerastas, sugadinus automobilio padangą, pametus automobilio raktus ar dokumentus, už negrąžintą automobilį pasibaigus sutaries terminui, nuomininkas moka numatyto dydžio Baudą 500€ (penkis šimtus eurų).

Automobilį grąžinus ankščiau sutartyje nustatyto nuomos termino, sumokėti pinigai, už automobilio nuomą, negrąžinami !

Click here to learn how to buy Bitcoin (BTC) with PayPal.

Nuoma nuo 18 metų!

Galimas automobilio Smart pristatymas Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje.
(Pristatymo kaina pagal susitarimą).